Kitap Özetleyerek Seks Yapan Sahte Tarihçiler

Radikal Gazetesi’nde Ayşe Hür adında milletin eğlencesi sahte bir tarihçi..

Sekiz askerimiz PKK tarafından şehit edilince ‘bunu JİTEM yapmıştır’ diye twit attı, sonra, twit korsanlarının hücumuna uğramış, bugünkü yazısında ise ‘bana kimse sahip çıkmadı’ diye ağlıyor..

Ve kendini haklı çıkartmak için kısa bir JİTEM özeti geçiyor. Özetini geçip kaynak gösterdiği kitap da Soner Yalçın’ın JİTEM kitabı..

Tuhaflığa bakın, Soner Yalçın JİTEM kitabını yazdığı halde JİTEMcilikten içeri atılmış ve içerden bağırıyordu: ‘yahu ben bunun kitabını yazdım’ diye. O günlerde bir kişi de çıkıp ‘yahu bu işte bir tuhaflık yok mu, herif korkusuzca JİTEM’in kitabını yazmış, şimdi onu JİTEMcilikten içeri atıyorsunuz?’ diye..

Ancak yıllar üstüne yıllar geçip ülke tekrar Özel Harekat endişelerini konuşmaya başlayınca, bu sefer Soner Yalçın’ın kitabına başka bağlamda acil ihtiyaç duyacak, işte JİTEM ve kanlı gerçekler diye tamamen kopuk, tutarsız, utanç verici, bilimdışı, ahlaksız bir yazı yazacaksınız..

Son yıllarda apaçık gerçekleri inkar etmek için tuhaf bir ‘tarihçilik’ moda oldu..

Bu arkadaşlar kitap özetlemeyi tarihçilik sanıyor.

Zırnık felsefe kel başa merhem niyetine zırnık sosyoloji okumamış kes-kopyala-yapıştır tarihçiliğiyle maaş alıyorlar..

İşte ‘terör’ ve ‘hukuksuzluk’ arkasına bu yazarları alıyor..

Zihninde bir koşuşturma olmayan boş insanlar!

Dün Tayip iktidarında ‘Kemalizm’in ne vahşet bir şey olduğunu top atışlarıyla bunlardan öğreniyorduk.

Dün cemaat bir şeyh adına Cumhuriyet’e polis ve yargısıyla el koyarken, Cumhuriyet’in çağdışı katliamcı bir rejim olduğunu yine bunlardan öğreniyorduk..

İşte karanlık güçler ajanlar ve hukuksuzluk, her dönemde bilimsel saygınlığı hiç olmayan bu başı boş avcı-toplayıcıları bir şekilde bulup istihdam ediyor..

Ve döküntü sahaf kitaplarını özetleyip bize cumhuriyet, yurttaşlık, birey, bilim hakkında ahkam kesmeye tarihçilik adı altında masal anlatmayı sürdürüyorlar..

Kendi kılıcını kendisi bileyememiş ellerine başkasının kılıcı tutuşturulmuş kukla insanlar!

Şayet okuyucularını JİTEM üzerine bilgilendirmek istiyorsanız bunun için bilimsel ahlaki bir dürüstlükle yazıp çizmek zorundasınız..

Mesela Gladyo kimin gücüdür?

Mesela Gladyo’nun Türkiye ayakları hangi siyasi hükümetlerin işine gelmiştir?

O siyasi hükümetlerde cemaat ajan ve polis şeflerinin rolleri nelerdi?

Hrant üzerine bugünlerde odaklandık ve gerçek yavaş yavaş ortaya çıkıyor, onlarca Kemalist aydının faili meçhulleri bu yenilenen Cemaat Gladyosu, ne iştir, merakı sorusu niye hiç sorulmaz, neden bütün faili meçhuller bir psikopat polise takılır ve orada kalır..

Diğer PKKsever ve cemaatsever yazarlar gibi siz de niye hala birkaç psikopat polise takılıp kaldınız, psikopatlardan Gladyo’ya niye geçemiyorsunuz, elinizden tutan mı var, kim engelliyor?

Öyle JİTEM deyip bütün kanlı geçmişi birkaç psikopat polistir deyip çölün kumuna gömerseniz tarihçilik adına milletin eğlencesi geyiği olursunuz..

Herhalde hanımefendi bu kanlı eylemleri Tansu Çiller döneminde psikopatlaşmış uyuşturucu ve başına buyruk birkaç kafası kırık polis yapmadı..

Hanımefendi tarih meydanı boş bulandan yana değildir..

Birazcık deşecek kitaplar okur ve biraz da bağımsız bir cesaretiniz olursa yeni Gladyo’yu ve cemaati sırtınızı kaşırken bulursunuz hanımefendi..

Gladyo’yu bulduğunuz o mutsuz gerçekler gününde dünün sağını bugünün cemaatini ve ınının ınnn PKK’yı da keyfince kullanan ‘dış güçleri’ bulursunuz..

‘Emperyalist güçler’ demek bilim ahlakınıza neden sığmıyor?

Yoksa ‘gerçek hakiki tarihçilikte’ emperyalist yok mudur?

Emperyalist deyince bir yerlerinizde sivilceler mi uçuklar mı çıkıyor?

Bütün bu vahşeti birkaç psikopat polise bağlamak ve konuyu bu boşlukta bırakmak tedaviniz için işinize mi geliyor!

Son birkaç yıl içinde ülkemiz hukukunda açığa çıkan kumpas ve ajanlar ve sahtekarlıkların, değil Tek parti döneminde, dünya tarihinde bir örneği var mıdır, oldu mu?

Sığındığınız karanlık gölgeler bu konuda bir yazı dizisi için size müsaade eder mi?

Yoksa son dört-beş yılda yaşanan bu eşi benzeri görülmemiş hukuksuzluklar Türkiye’de hiç yaşanmadı mı, yabancı ajanlar neden habire aptallaşmış tarihçi bozuntularıyla iş tutuyor?

Eski magazin tarihçileri gibi pehlivan tefrikalarına devam etseydiniz aileniz ve şerefiniz için daha hayırlı olmaz mıydı?

Herkes biliyor ki Amerika bir zamanlar sağı kullanıp oluşturduğu Gladyo’yu soğuk savaş sonrası cemaatle sürdürdü, hepimiz biliyoruz ki Kemalizm ve Cumhuriyet’i düşmanlaştırıp şeytanlaştırma işine sürülmüş bir çok yazar maaş ve şöhret uğruna bu görevi gönüllü üstlendiler..

CAHİLLERE TARİH UZAKTAN…

Ah bu gerçekler çok mu canınızı sıkıyor?

Hanımefendi PKK hepinizden çok öldürüyor, size gerek yok!

Cemaatin dünya İslam İmparatorluğu’nu kurmak için yola çıkan şeyhi Türkiye’nin hukukunu yargısını kumpasla sahte belgelerle ele geçirirken, hanımefendi, o günler, hangi kitapları özetliyordunuz?

Söyleyeyim, ‘Kemalizm’ diye bir şeytan icat edip taşlıyordunuz?

Hanımefendi, Cumhuriyet’i Atatürk mü icat etti?

Dünya siyasetinin geri dönülmez en köklü devrimi Fransız İhtilali’ni ‘Kemalistler mi’ yaptı..

Hukuk karşısında herkes eşittir, birey, yurttaşlık haklarını dünya siyasetine ‘Kemalistler mi?’ hediye etti?

Beyninizde boş bıraktığınız yerler size yük olmaya başlayınca bu sorular cevapsız kalır..

Herkes hukuk karşısında eşittir yurttaş hukukunu Atatürk ve arkadaşları Orman Çiftliği’nde tesadüfen mi buldu?

Düşük zekası kadar hızla şişen egolu tarihçiler bu soruları nasıl cevaplasın?

Modern siyasete, çağına ayak uydurmaya çalışan, ve bu köklü devrimleri gücü yettiğince batıdışı bir ülkeye taşımak isteyen Atatürk, birkaç yakın arkadaşını haksız da olsa mahkeme etti diye, Türkiye ‘cumhuriyet’ten vazgeçmeli ve cemaatin emrine mi girmeliydi..

İsmet İnönü’nün hoşlanmadığınız bir sözü yüzünden, Türkiye, ‘cumhuriyet’ten’ vazgeçip ortaçağın mezhep ve etnik eyalet sisteminde mi kalmalıydı..

Fransız İhtilali Sovyet İhtilali hatta Humeyni devriminin kan maliyetiyle Cumhuriyet Devrimleri’ni bir kez olsun karşılaştıran yazı dizileriniz neden olmadı!

Çünkü CAHİLLERE TARİH UZAKTAN GÜZEL VE SORUNSUZ GÖRÜNÜR!

Ancak Avrupa Mussolini Hitler çağını yaşarken genç Cumhuriyet’in o yılların gözde antropolojik çalışmalarını bitmeyen bir şehvet ve ateşle kes-yapıştır yazı dizileriniz, daha birkaç yıl önce karanlık ajan şeyhlerin ve iktidarın çok hoşuna gidiyordu..

Çünkü sakatatçı tarihçiler gibi satırla kelle paça kuş başı çalışanlar bir zaman sonra acıya ve işkenceye ve ölüme ve vicdana karşı kasap gibi duygusuz kalırlar..

Bilimin asla kabullenmediği standartdışı bir konuşma bir cümle bulup bu birkaç cümlenin varlığıyla Cumhuriyet’i bireyi yurttaşı ve hukuk’u fırsat bu fırsat yakıp kül eden yazılarınız, hakikaten bence de çok bilimsel tarihçilik örnekleriydi, bravo!, tarihte adınız bir eşiniz Engin Ardıç’la birlikte anılacak, kuşkunuz olmasın…

Inının, gerçek belgeler, Atatürk Hava’nın incir yaprağıyla bakın ne yaptı?

Inınnın, gerçek tarih konuşuyor, tek tipçiliğin ve umutsuzluğun ve hukuksuzluğun şeytanı cumhuriyet tavuskuşları üzerinde hangi alçakça deneyleri yaptı?

Innının ınnn, tarih konuşuyor: cumhuriyet mezbahalarda hayvanları bakın nasıl boğazladı?

Inınnın ınnn, tarihin gerçek aynası, canavar Atatürk ve şeytan arkadaşları o gece Çankaya sofrasında bakın ne dediler?

Inının ınnn, İblislerin Tek Parti Dönemi, yazı dizisi, az sonra…

Inının ın, Atatürk ve arkadaşları camilerdeki meleklerin kanatlarını nasıl tek tek yoldu…

Inının ın, Atatürk dini ortadan kaldırmak için ‘keman’ getirdi, kemanı köylerinde gören halkımız bu ülke ‘böyle ejderha’ görmedi deyip inim inim ağladı!

Inının ınnnn, Cennet Tarihin Sayfaları nihayet başlıyor, özgürlüklerin padişahı, cemaat şeyhimiz, tek partinin üniter devletin tek tipleştiren yurttaşlığın vesayetine son verdi, Adem babamız bu sefer incir yapraksız yarın Türkiye’ye ve hepsinden önce gazetemizi ziyaret ediyor, az sonra…

Etnik meleklerle mezhep melekler nihayet RTÜK’e baş melek oldu..

Yüzlerce hava deniz kara şeytanı Silivri’ye tıkıldı…

Inının ınnn, hala bu yazıları okuyan enayiler, tarihin gerçekleri Gürcistan’dan Almanya’ya kaçtı, az sonra…

Ve hanımefendi sizin gibi beş-on sakatatçı tarihçi yüzünden bir hayvan topluluğu kadar dahi ‘sosyal’ değiliz, bence de sebebi Cumhuriyet, çünkü sırf eşitlik ideali yüzünden ‘şapşal’ insanları normal zekalılarla aynı mekteplerde okuttu…

Bunları da sevebilirsiniz